Reaktywacja Klubu Turystyki Rowerowej

Bib_velo_VTC

Z wielką radością informuję, że starania grupy inicjatywnej pod przewodnictwem kol. Jarosława Romanowskiego zakończyły się sukcesem. 18 lutego  Zarząd OZ PTTK postanowił  włączyć w struktury Oddziału Zakładowego PTTK,  reaktywowany po dwóch dekadach nieobecności  Klub Turystyki Rowerowej.  Grupę założycielską stanowi 11 pracowników firmy Michelin Polska , którzy już od wielu lat spędzają wolny czas na rowerach,  odpoczywając a jednocześnie poznając region i kraj.

19 lutego 2013 r. w Tawernie Tortuga odbyło się zebranie organizacyjne członków Klubu Turystyki Rowerowej. Prezesem klubu wybrano Jarka Romanowskiego. Ponadto kol Jarek oraz Marcin Pawlikowski i Marek Kostrzewa   zostali delegatami na XIII  Zjazd Oddziału Zakładowego PTTK przy Michelin S. A.

Na spotkaniu inaugurującym działalność Klubu, przedstawiono zamierzenia na rok bieżący.  Klub Turystyki Rowerowej będzie organizował rajdy o różnym stopniu trudności, każdy cyklista ma szansę znaleźć coś dla siebie. Pełna oferta znajdzie się w katalogu działań OZ PTTK. Pracowników firmy a w szczególności członków PTTK posiadających sprawny rower zapraszamy 6 kwietnia br. na rajd w okolicach Kudyp oraz Gietrzwałdu, który zakończy się ogniskiem w Gronitach. W razie niepogody, rajd integracyjny zostanie przeniesiony na niedzielę 7 kwietnia. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Klub Turystyki Rowerowej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.